Залиште Ваш відгук
1
2
3
4
5
Відправити
     
Відміна

Залиште Ваш відгук

Середній рейтинг:  
 4 відгуків
Аркадій
Париж

Я відпочивав в турі "Привабливий Париж" з3 по 8 січня 2013 р.,завдячуючи Світ-туру,який любязно і без проволочек був мені наданий.Від львівського Аккорд-туру супроводжувала нас Ірина Соджак, водії Саша і Петро (рейс № 114). Від туру залишились чудові враження: від організації, від відношення до нас,від спілкування з групою. Цей різдвяний відпочинок нам вдалося пройти за графіком. Готелі були хорошого рівня,завтраки ситні, сервіс нормальний. Хочу відмітити, що багато в чому атмосфера нашого відпочинку залежала від Ірини. Вона молода, симпатична і, з повним правом можна стверджувати, що вона професійно підходить до виконання своїх об"овязків : тактовна, але може бути і наполегливою у випадках, які стосуються безпеки, пунктуальності та графіку. Мені дуже сподобалось як вона приготувала здому куттю і пригощала в автобусі на різдво всіх нас. Тому атмосфера в нашому тимчасовому колективі була дружньою і приємною.Всі запропоновані факультативні екскурсії підібрані із знанням справи і кожний може обрати екскурсію за своїм смаком. Мені найбільш сподобалися : Пергамон,Лувр, Монмартр,Саксонська Швейцарія,"Пиво много не бывает", вільний день в Парижі. Незабутні для мене розповіді наших гідів: Алли в Берлині,Івана Івановича в Парижі, Герольда в Дрездені.Щодо того, що автобусний маршрут е физично тяжким- це залежить від настрою людини і від цілей, які він собі намітив. Якщо ти за невеличку ціну бажаєшь ознайомитись з шедеврами світової культури, то кращого варіанту на цей момент не існує.Неприємні моменти : в Парижі одну нашу одногрупницю обікрали на вулиці.Недорахування: в Дрездені попали на вихідний день галереї.Супер удача: в Парижі попали на день коли їхнє відвідування є безкоштовним.Слід відмітити, що наши водіїї суперпрофесіонали і про них залишились найкращі спогади.Спасибі Світ-туру і Аккорд-туру за професійний підхід до справи!

Алина
Сомбреро счастья

10 стран за 10 дней, это-оптимальный вариант увидеть пятую часть всей европы за 10 дней. Тур с отличным подбором стран, профессионалами водителями и гидом Алексеем Каспруком. Монако, Венеция, Ницца, Барселона,Берн-это те города, которые хочется увидеть снова и снова и не умирать....10 дней пролетели незаметно, ощущения же останутся на всю жизнь. Гостиницы достаточно хорошего уровня, питание сытное и вкусное, осадок только остался от Падуи, где питание и интернет разочаровали( 4-7 евро), в остальных Hi-Fi бесплатный, подборка видеоматериалов и фильмов хорошего уровня, качественные и интересные экскурсоводы. Тур прошёл без сучка и задоринки...Побольше таких туров - побольше позитива и удовольствия от путешествия....

Мария
Греция,Makryammos Bungalos,о.Тасос

Отдыхали на острове Тасос отель Макриамос с 31 мая по 10 июня.Погода первые 3 дня была немного прохладная,с 3,4 июня стало довольно тепло 27-30, вода в море стала теплая. Под конец отдыха даже жарковато было. Вход в море неглубокий,что очень удобно для детей.Очень белый песок. Большая и зеленая территория отеля, много цветов.Разнообразие кухни удивило.Огромный выбор и очень вкусно.В целом все остались довольны.

Анатолій
Єгипет

Ми протягом 8 днів відпочивали у Єгипті місто Шарм в готелі Tiran Island і залишились дуже задоволені) Туристичне агенство спрацювало на всі 200% відповідальний, турботливий та компетентний менеджер підібрала хороший за доступними цінами тур і як виявилось тур оператор а це Джоін Ап показав себе також не з гіршої сторони все було на вишому рівні. ПО приїзду нас зустріло тепле лагідне з вітерцем повітря, освіжаюче прозоре різнокольорове Червоне море привітний персонал в готелі смачна і ситна кухня розважальна програма від аніматорів і взагалі нам відпочинок вдався)! Весь цей позитив залежить лише від самих ТУРИСТІВ кожен сам робить собі відпочинок або гарним або поганим. Просто будьте щасливими від того що ви є там де когось немає!!!