Відкриття готелю Rixos в Абу Дабі

На узбережжі острова Саадіат, справжньої перлини Абу-Дабі, відкривається готель Rixos. Приголомшливий вид на Персидський залив, мізерна відстань до Луврського музею, та відомого гольф-клубу Saadiyat Beach – візитки нового готелю, що не залишить байдужим нікого.

Готель приголомшить кожного неймовірною архітектурою, просторою банкетною залою, загальна площа якої становить 900 м2. В такій залі одночасно може знаходитися 700 чоловік! Крім цього, новий готель відрізняється наявністю:

  1. 366 люксових, та звичайних номерів.
  2. 10-ти ресторанів з різноманітними меню та барів.
  3. 12-ти вілл приголомшливої краси та розкоші.

Крім того, на території нового готелю, що напевно стане справжньою перлиною Абу Дабі, є оздоровчий СПА-центр. Ще більшого арабського колориту надає справжній турецький хамам, відкритий для жителів готелю.

Готель Rixos пропонує не тільки розкішний відпочинок у вишуканих номерах, але й унікальну концепцію «Все включено», яка відкриває повний доступ до всіх свят, ресторанів та барів, аквапарку та басейну на території нового готелю.

На узбережжі Саадіата знайдеться місце не лише для тих, хто прагне весело провести відпустку, але й для любителів тихого відпочинку наодинці з собою та навколишнім світом. Останнім варто звернути особливу увагу на ексклюзивний відпочинок в розкішних віллах, де ніякий сторонній шум не заважатиме відпочинку.

Для відпочиваючих новий готель пропонує як насичену програму, так і більш спокійний та гармонійний відпочинок. Також кожен бажаючий може дозволити собі оздоровитися на процедурах у СПА-центрі та насолодитися послугами традиційного турецького хамаму.