Конкретная тури вихідного дня

Тур вихідного дня з Чернівців – ідеальний варіант для тих, хто бажає хоч на декілька днів забути про міський шум і галас. Саме тому вони найбільш популярні серед населення країни.

Як правило, об’єкти знаходяться на відстані 200 км. Замовивши такі екскурсії по Україні, Ви зможе не тільки відпочити, але й дізнатися більше про свою країну. Як бачите, це унікальне поєднання приємного і корисним.

Тури вихідного дня в Європу або по території України включають в себе послуги екскурсовода, який розповість Вам цікаві факти про ту чи іншу пам’ятку архітектури, місто чи село. Також він підкаже, які парки чи музеї варто відвідати.

Рекомендації

Як показав час, школярам до вподоби тури вихідного дня в Карпати, до Канева, на бананову ферму. Також не можна не сказати і про фабрику ялинкових прикрас.

Найбільш популярні тури вихідного дня по Україні:

  • Умань;
  • Чернігів;
  • Переяслав-Хмельницький;
  • Батурин;
  • Біла Церква.

Для тих, хто бував у цих місцях, пропонуємо відвідати замок Радомишль, парки Тростянця, Качанівки, Житомира, Хотинську і Кам’янець-Подільську фортеці.

Тур вихідного дня: різноманіття видів

Сьогодні існує багато типів відпочинку на кілька днів. Одним із різновидів виступає корпоративний тур. Він призначений для робітників різних організацій. Такий відпочинок сприяє покращенню стосунків в колективі, розбавляє робочі будні, дозволяє краще пізнати своїх співробітників. Як показує досвід, такі поїздки гуртують колектив.

Якщо говорити про проведення вихідних в колі сім’ї, то це унікальна можливість забути про домашні та робочі справи і насолоджуватися відпочинком по повній програмі. Адже інколи так не вистачає спілкування один з одним.

Тури вихідного дня по Європі можна умовно розділити на два види: екскурсійні та шопінг тури. Вибір за Вами. В допомогу – наші спеціалісти, які спланують та організують поїздку разом з Вами на всі 100%.

Якщо Вас цікавить тур вихідного дня «Європа» по гарячим пропозиціям, зверніться до менеджера турагентсва «Світ-тур» і підберіть для себе омріяну поїздку за вигідними цінами.