Тури по Україні – це унікальна пропозиція дізнатися про рідну країну якомога більше, заглянути у саме її серці, відчути український дух. Ми гарантуємо, що такої України Ви не те що не бачили, навіть не здогадувались про її особливості.

Переваги туру по рідній країні

Тур по Україні дозволить насолодитися красою природи, отримати масу позитивних вражень, завести нові знайомства. Ви точно не залишитесь байдужими до побаченого.

Крім того, подорож по Україні багатогранна. За бажанням можна відвідати гірську місцевість – Карпати, або ж насолодитися гарячими пісочними берегами – Одеса. Мальовнича природа чекає Вас в будь-якому куточку держави.

У кожного туриста є унікальна можливість познайомитися з традиціями і звичаями кожного регіону, їх смачною кухнею і гостинністю.

Спеціалісти завжди допоможуть

Ви можете самостійно спланувати відпочинок в Україні, а можете довіритись спеціалістам туристичної фірми «Світ-тур», що пропонує свої послуги в Чернівцях. Вони врахують всі ваші побажання і запропонують ідеальний варіант для Вас.

«Світ-тур» пропонує екскурсії по Україні для будь-якої категорії населення. Також можливі індивідуальні замовлення. Для своїх клієнтів агентство підбирає тільки кращі варіанти як туру, так і житла і транспорту.

Можливі тури фестивальні, регулярні, тематичні, святкові, гірськолижні та ін.

Вартість тура

Тури Україною можуть мати різну вартість. Адже вона залежить від декількох чинників:

  • типу тура;
  • обраного маршруту;
  • тривалості поїздки;
  • умов проживання і т.д.

Вибір за Вами.

Оберіть свій тур уже сьогодні.