Конкретная тури круїзи

Морські круїзи не випадково вважаються одним із найрозкішніших видів відпочинку. Адже за короткий період часу Ви можете відвідати декілька знаменитих на весь світ міст, отримати масу вражень, завести нові знайомства.

Круїз – це завжди сервіс найвищого рівня і вишуканий стиль. До цього ще додаються неймовірні морські пейзажі, які не можуть залишити байдужим жодного. Круїз на лайнері поєднує в собі особливий тип романтики і відчуття нових пригод.

Можливості поїздки

Морські круїзи ідеально підходять для тих людей, які люблять дух свободи, простір і морське повітря. Тільки на лайнері Ви можете знайти найкраще для себе місце. Це може бути як шумна палуба, або ж тиха і спокійна бібліотека. Також допускаються розваги різного типу: шахи, танці, джакузі. кожен вечір організовуються спеціальні розважальні програми.

Аби відпочинок не проходив на голодний шлунок, подорож на круїзному лайнері передбачає послуги ресторану.

Пропозиція від «Світ-тур»

Круїзні тури від агентства «Світ-тур» пропонує жителям м. Чернівці подорожі:

  • по Арктиці;
  • по Середземномор’ю;
  • по країнах Карибського басейну.

Круїз по Середземному морі обов’язково залишиться в вашій пам’яті на все життя.

Обравши подорож Карибським басейном, Вас чекає пекуче сонце і яскраві фарби пейзажу. Якщо ж Ви віддали перевагу Арктиці, подбайте заздалегідь про теплий одяг. Північна романтика хоч і надзвичайна, але досить сувора.

Морський круїз ― це поєднання розкішного лайнера, безкрайніх водних просторів і незвичайних відчуттів.