Конкретная тури гірськолижні

С кожним роком все більше українців обирають для відпустки гірськолижні тури. І не спроста. Адже це унікальна можливість насолодитися мальовничою гірською природою, зайнятися спортом. Так би мовити, поєднати корисне і прекрасне.

Якщо зимовий відпочинок в Карпатах Вам набридає і Ви мрієте про щось нове, тоді Вам варто заглянути в туристичну фірму «Світ-тур», що в Чернівцях.

Обравши тури в гори у нас, Ви отримаєте:

  • високий рівень обслуговування;
  • організованість поїздки від «А» до «Я»;
  • індивідуальний підхід;
  • мінімум часу на дорогу;
  • розумну вартість послуги.

Особливості гірськолижного туризму

Гірськолижний відпочинок включає в себе декілька видів туризму, а саме: лікувально-оздоровчий, рекреаційний, спортивний, аматорський, екологічний.

Гірськолижні курорти особливі, в першу чергу, засобами розміщення в гірськолижному туризмі. Проживання відвідувачів заплановане у спеціальних готелях, які нагадують гірське шале. Вони ідеально доповнюють гірський пейзаж. Для зручності туристів біля готелю розміщено підйомники. При чому вони можуть бути декількох видів: бугельний, крісельний, кабіна, гондольний.

Обов’язковою умовою при створенні готелів є їх близькість до гірськолижних трас. Все це сприяє комфортному відпочинку.

Гірськолижне катання на високому рівні

Гірськолижні курорти Європи не даремно вважаються найкращим для активного відпочинку. Їх популярність в сезон напряму залежить від природніх умов. Аби він був максимально комфортним і популярним, на протязі 5-6 місяців там має пролежати щільний сніговий покрив. Крім того, велику роль відіграє висота місцевості, рельєфні особливості, рослинний світ, унікальний вид ландшафту.

Не варто забувати і про безпеку. Адже якщо буде присутнє все вищеперераховане і ще плюс часте сходження лавин, тоді курорт не стане відвідуваним. Це 100%. Ніхто не захоче ризикувати своїм життям заради катання на лижах чи сноуборді.

Лижні курорти Європи і світу напряму залежні від району їх розміщення, віддаленості від моря, а також напрямку гірських хребтів.

Якщо Вам важливо, аби відпустка була яскравою і вражаючою, завітайте до агентства «Світ-тур», що в Чернівцях. Ми організуємо все швидко і якісно.