Як стверджують дослідники, гастрономічні тури замовляють люди, що мають дуже тонку натуру. Дехто може заявити, що така подорож не більше, ніж забаганка людини. Але це не так. Спробуймо розібратися.

Гастротур – що це

Головна мета такої подорожі – задовільнити потреби гурманів, які по справжньому оцінюють смакові якості продуктів.

Відправившись на гастрономічний відпочинок, Ви зможете провести дегустацію знаменитих страв, ознайомитись з особливостями їх приготування, історією появи.

Повернувшись з поїздки, Ви зможете не просто привезти з собою пам’ятні речі, але й порадувати близьких новими оригінальними стравами. Адже тур розрахований для справжніх поціновувачів кулінарії.

Якщо Ви мрієте спробувати нові унікальні страви, тоді ласкаво просимо до агентства «Світ-тур».

Різновиди тура

Гастрономічний туризм розділяють на дві великі групи:

  1. Сільський – у кожного туриста є можливість спробувати натуральні молочні продукти, які, зазвичай, отримують в сільській місцевості на фермі. У програму подорожі може входити збирання ягід, горіхів, фруктів. Якщо Вам запропонують приготувати якусь страву, не дивуйтесь. Це доволі поширене явище.
  2. Міський – передбачає відвідування вишуканих ресторані, гігантських заводів. Це дозволить по справжньому оцінити майстерність шеф-кухаря, працівника фабрики, кондитера.

Відкрийте для себе новий вид туризму разом з туристичним агентством «Світ-тур» (Чернівці). І отримайте масу вражень і насолоди від поїздки.