Екскурсійні тури – це чудова можливість побачити кращі куточки світу за короткий проміжок часу. Сьогодні це доволі популярний вид відпочинку. Адже це не тільки цікаво, але й дуже пізнавально.

Автобусні тури по Європі: особливості

Всі екскурсії по Україні умовно розділяють на три види:

  • піші;
  • автобусні;
  • комбіновані.

Піші тури по Європі – це постійний рух. Вас лише привезуть в певну точку, звідки і почнеться Ваша екскурсія. І лише по прибутті в кінцевий пункт маршруту Вас чекатиме автобус, що довезе Вас в аеропорт чи в місце відправлення. Тобто вся екскурсія проходитиме в русі. Найбільш вона популярна в тих місцях, де багато архітектурних пам’яток, вартих уваги.

Якщо Ви любите багато рухатися, подорожувати і дізнаватися щось нове, тоді автобусні тури саме для Вас. Вас будуть возити на видатні місця. В період зупинки або паралельно при огляді екскурсовод обов’язково розповість цікаву історію про ту чи іншу пам’ятку. Такий вид туру, як правило, обирають при охопленні масштабної території для екскурсії. Вони актуальні лише тоді, коли хочеться оглянути багато, а часу дуже мало.

Комбіновані являють собою поєднання піших і автобусних турів. Якщо кажучи простіше, Вас будуть возити з міста в місто, або від одного видатного місця до іншого, де Ви зможете прогулятися і спокійно оглянути всі головні його прикраси.

Вибір залежить тільки від Вас.

Збираємось в тури в Європу

Якщо Ви відвідали усі куточки України, і Вам хочеться пізнати світ в цілому, тоді варто звернутися в туристичне агентство «Світ-тур», що в Чернівцях. На Вас чекає приємне обслуговування, розумні ціни і захоплююча подорож.

Працівники турагенства планують, як екскурсії по Україні, так і тури по Європі. Варто зазначити, що в цей список входять також тури вихідного дня. Широкий вибір подорожей дозволяє обрати найкращий варіант для Вас. А грамотний підхід до її планування дозволить отримати максимум емоцій і позитиву.

Можливі подорожі в Європі до таких країн, як: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Іспанія, Італія, Німеччина, Норвегія, Словаччина, Швейцарія, і т. д. Тури по Україні включають усі міста без виключення. Адже кожне із них має унікальний куточок, який вартий вашої уваги.

Автобусний тур по Європі коштує не дорого. Адже «Світ-тур» співпрацює с провідними туроператорами світу. Кожна поїздка – це індивідуальний розрахунок. Приблизну вартість Ви можете дізнатися на сайті.

Зверніться в туристичне агентство «Світ-тур» і оберіть свій тур по Європі чи Україні. Для нас важливий Ваш комфорт.