Незабутній відпочинок в Греції з турагентством «Світ-тур»

У мандрівників зі всієї України особливою популярністю круглий рік користуються путівки в Грецію. Що на материковій, що на острівній частинах є велика кількість місць зі своїми таємницями, цікавими історіями, загадками. Тут є на що подивитися і у столиці (місто Афіни приваблює любителів и поціновувачів історії перш за все Парфеноном), і на островах, яких велика кількість входить до складу країни.

Хоч ключовий відпочинок у Греції пляжний, ми також можемо запропонувати туристам:

  • ознайомчі та екскурсійні подорожі;
  • паломницькі тури;
  • організацію ділових зустрічей.

Але яка б не була ціль поїздки, Ви не зможете відмовити собі у задоволенні поніжитися на теплому білосніжному пляжі. Відпочинок в Греції настільки різноманітний, що здатний задовільнити потреби найвибагливішого мандрівника.


Які обрати тури в Грецію

Різноманіття і унікальність грецьких курортів дають можливість обрати ідеальній для себе відпочинок. Так, тиха відпустка в колі сім’ї можлива в регіоні Халкідікі, поціновувачам нічного життя сподобається місто Салоніки, а молодь буде у захваті від канікул на островах Родос, Крит, Мінос, Корфу. Якщо ж Ви хочете тиші та спокою, то півострів Пелопоннес ідеально підходить для усамітнення.

Не можна також не згадати гірськолижні курорти Каймакцалан і Калаврит. Тут любителів екстремального відпочинку чекають ідеальні траси и високий рівень сервісу.

Гарячий сезон у країні триває 5 місяців (травень-вересень), але достатньо м’який клімат і незначна кількість опадів приваблюють туристів і в інший час. Так, на міжсезонний відпочинок в Греції ціни можуть бути нижчими, при цьому Ви додатково отримаєте можливість насолодитися тихим спогляданням архітектурних і природних пам’яток.

Скільки може коштувати такий відпочинок

В залежності від того, як Ви хочете провести свою відпустку і ціни на відпочинок в Греції можуть біти досить різні. Так, вартість залежить від віддаленості готелю від берегової лінії, кількості зірок, різноманіття екскурсійних турів. Але повірте, звернувшись у туристичне агентство «Світ-тур» у Чернівцях, Ви отримаєте ідеальний тур за прийнятну вартість. Будь-яка путівка в Грецію, ціна її буде повністю прорахована відразу при оформленні заявки, буде повністю відповідати Вашим уявленням про ідеальний відпочинок.

Сезон у повному розпалі, встигніть зробити своє замовлення. «Світ-тур» чекає саме на Вас.