Конкретная послуги Страхування

Як вибрати поліс при виїзді за кордон

Страхування – обов’язкова умова закордонного відпочинку. До вибору страхової компанії необхідно підійти з максимальною серйозністю і відповідальністю, адже ніхто не знає свого майбутнього.

Перш за все, варто ознайомитися із компанією більш детально. Для цього можна відвідати проект «Народний top». Там Ви зможете прочитати відгуки реальних клієнтів організації і скласти свою думку.

Також варто подбати і про страхову суму, розмір якої складається, виходячи із країни, в яку планується поїздка, виду відпочинку. Ви впевнені, що без екстремального виду спорту не обійтися, купуйте дорожчий поліс. На таких речах не економлять. Та і в таких випадках звичайна страховка не діє.

Не забудьте ознайомитися з умовами договору: медичне страхування, терміни, умови виплат, транспортування.

Порядок дій при настанні страхового випадку

Якщо з Вами стався нещасний випадок під час відпочинку, варто діяти по інструкції:

  1. Знайдіть на полісі контактний номер і зателефонуйте.
  2. Повідомте свої особисті дані, детально опишіть ситуацію, що склалася.
  3. Дайте вичерпні відповіді на запитання, які поставить Вам диспетчер.
  4. Після цього сервісний центр організовує транспортування, пред’являє медичну страховку та інші послуги, що були передбачені договором.
  5. Всі документи, які мають відношення до страхового випадку, варто зберігати до виплати повної страхової суми.

Таким документами можуть бути оригінали довідки, рахунків, направлень. Якщо не має можливості отримати оригінал, зробіть його копію і, по можливості, пройдіть її завірення у нотаріуса.

Туристичне страхування від агентства «Світ-тур» (Чернівці) – це завжди вигідно і просто. Ми турбуємось про наших клієнтів на високому рівні.