Обираємо кращі авіакомпанії в 2018 році

04.07.2018 By Новини Comments Off

Компанія під назвою «Air Help» завжди відстоює права своїх клієнтів. Саме вона оприлюднила список найкращих авіакомпаній зі всього світу в 2018р. Його було складено, використовуючи результати глобального дослідження – AirHelp Score. Саме під час його проходження експерти проаналізували якість обслуговування сотні авіакомпаній. Було проаналізовано більше тисячі заяв від пасажирів на отримання компенсацій і т. п. Про це свідчать джерела Business Insider.

Лідером списку по праву стала компанія по здійсненню перельотів під назвою «Qatar Airways» (Катар). Вона отримала найбільшу кількість балів в топі – 9,07.

Топ-10 кращих

Пропонуємо повний список найкращих організацій по здійсненню перельотів по всьому світу:

  1. «Qatar Airways» із Катару.
  2. «Lufthansa» із Німеччини.
  3. «Etihad Airways» із Об’єднаних Арабських Емірат.
  4. «Singapore Airlines» із Сінгапуру.
  5. «South African Airways» із Південно-Африканської Республіки.
  6. «Austrian Airlines» із Австрії.
  7. «Aegean Airlines» із Греції.
  8. «Qantas» із Австралії.
  9. «Air Malta» із Мальти.
  10. «Virgin Atlantic» із Великобританії.

Зверніть увагу: авіакомпанія Сінгапуру, яка розташувалася на четвертій позиції, Singapore Airlines роком раніше була лідером рейтингу. Її показники якості обслуговування значно знизилися.

Хенрік Зіллмер – співзасновник і СЕО компанії «AirHelp», привітав авіаперевізника з Катару «Qatar Airways». Як стверджує він, дана організація заслужила право бути лідером. Це підтверджує той факт, що останні три роки вона не покидала трійку кращих в рейтингах різних компаній.

Нехай кожен авіаперевізник візьме за приклад обслуговування «Qatar Airways» з Катару. І можливо тоді відбудеться «бум» у прогресі розвитку авіаперевезень всього світу. Бажаєм всім перевізникам успіху на шляху до максимального комфорту пасажирів.