ОАЕ, правила в`їзду

02.09.2020 By Новини Comments Off

ОАЕ вимагає робити ПЛР тестування лише в ліцензованих лабораторіях (в Україні – це Діла).

Іноземні туристи, які прилітають у Дубай повітряним транспортом повинні відповідати всім вимогам встановленим для в’їзду в ОАЕ.
Туристи повинні заповнити “Декларацію про стан здоров’я” та зареєструватися в мобільному додатку COVID-19 DXB app і оформити туристичну страховку.
Туристи зобов’язані здати ПЛР-тест максимум за 96 годин до відправлення і пред’явити його негативний результат після прибуття в аеропорт Дубаю. В іншому випадку, вони будуть проходити тестування в аеропорту прибуття.

По прибутті пасажири будуть проходити процедуру вимірювання температури . Якщо вона виявиться підвищеною, мандрівника буде чекати повторне тестування на COVID-19. У разі позитивного результату тесту туристи повинні ізолюватися на 14 днів за свій рахунок в обсерваторі, виділеному державою.
Авіакомпанії мають право не допустити на посадку пасажирів з симптомами коронавірусу.

Мандрівники зобов’язані дотримуватися безпечної дистанції з іншими пасажирами і носити маски. Пасажири зобов’язані дотримуватися заходів профілактики і стежити за своїм станом здоров’я і можливим проявом симптомів COVID-19.