Конкретная країни Єгипет

Про країну

Відпочинок в Єгипті – мрія кожного. Сонце тут високо на горизонті цілий рік. Зими у нашому розумінні тут ніколи не має. Якщо Ви не були у цій країні, тоді варто скористатися унікальною пропозицією від турагенства «Світ-тур» і придбати гарячі путівки в Єгипет по вигідній вартості. Вас очікує море сонця, піску, пустелі, величних пам’яток архітектури. Максимум позитива Ви отримаєте, якщо відправитесь в країну взимку.

Єгипет сьогодні

Єгипет – це ідентичне поняття до «стародавня цивілізація» і «екзотика». По прибутті країна відразу починає зачаровувати своїми пам’ятками культури, екзотичною природою, високим рівнем сервісу. Саме це сприяє зростанню кількості туристів щороку.

Країна розташувалася на північному сході Африки. Єгипет знаходиться між двома континентами: Європою і Азією. Розділяє їх Суецький канал. Загальна площа складає 1 001 449кв. км. Майже 96 відсотків – це пустеля. Можете тільки уявити собі цю велич. Саме на неї пропонують подивитися, відправляючись в тур в Єгипет.

Розрізняють 5 видів ландшафту, від яких залежить географічна картина країни:

  • долина Нілу;
  • дельта Нілу;
  • Аравійська пустеля;
  • Лівійська пустеля;
  • Сінай.

Тури в Єгипет передбачають відвідання будь-якого із цих куточків.

Єгипет омиває два моря: Середземне і Червоне. Саме сюди поспішають поніжитися на сонечку у холодний період українці.

На узбережжях морів, що омивають країну, завжди спекотно. Одна частина Єгипту знаходиться в субтропічному поясі, інша – в тропічному. Путівки в Єгипет можна придбати в будь-який час, але періодом найбільшої активності туристів виступає липень-жовтень.

Якщо Ви любите екстрим, тоді пропонуємо Вам тури в Єгипет в серпні. Саме цей період характеризується найвищою температурою повітря.

Починаючи з жовтня температура стає більш-менш нормальною.

Туристичне агентство «Світ-тур» пропонує Вам гарячі тури в Єгипет по вигідній ціні. Встигніть замовити.

Якщо Єгипет тури із Чернівців – то тільки «Світ-тур». Всі контакти вказані на сайті.

Приємного Вам відпочинку.