Конкретная країни Таїланд

Про країну

Туристична фірма «Світ-тур» пропонує жителям м. Чернівці гарячі тури в Тайланд. Ця доволі старовинна країна, яка раніше мала назву Сіам, приваблює широке коло туристів і гостей. Її мальовничі пейзажі не залишать байдужими нікого.

Країна має розвинену інфраструктуру. Скрізь чисто і охайно. Тут можна знайти розваги до душі. А головне – система в’їзду в країну спрощена, що дозволяє без зайвих турбот поїхати в Тайланд на відпочинок.

Відпочиваємо на пляжі

Найпопулярнішими пляжними курортами вважаються:

  • Багнкок;
  • Паттайя;
  • Краби;
  • Хуахин;
  • Ча-ам;
  • Районг;
  • острови Пхукет, Чанг, Пхі-Пхі, Самет і Самуі.

Тут є все для комфортного відпочинку. Придбавши тури в Таїланд, спеціально для Вас робітник турагенства бронює квитки, готель, екскурсії (при необхідності) і т.п.. При цьому обов’язково враховується ваші побажання.

В південно-східній частині Азії на півострові Індокитай можна з легкістю відшукати Таїланд. Якщо розглянути його зображення на карті, можна побачити фігуру, що нагадує слона. Саме тому можна почути і таку назву, як « країна слона». Ця тварина також вважається символом місцевості.

Його омивають Андаманське море і Сіамська затока. Тому відпочинок в Таїланді подарує чимало позитивних емоцій і нових вражень.

Загальна площа Таїланду становить 513 115 км2. Столиця – Багнкок.

У країні є багато пам’ятників архітектури і храмів, які варті вашої уваги.

Поїздка в Таїланд (туризм) практично в усьому залежить від кліматичних особливостей. Зважаючи на те, що країна розміщена в субекваторіальному поясі, температура за рік в середньому досягає позначки +28ºС. Якщо говорити конкретно про Багнкок, то тут температура влітку становить від +35ºС, взимку – від 17ºС.

Варто згадати і про сезон дощів, який може тривати до восьми місяців.

Таким чином, у Таїланді можна виділити три сезони: жаркий, холодний і сезон дощів.

Купуйте путівки в Тайланд на сайті агентства «Світ-тур» і вирушайте в подорож уже за кілька днів.

Чекаємо ваших заявок. Всі контакти можна знайти на сайті.