Конкретная країни ОАЕ

Про країну

Якщо Ви бажаєте на відпочинку помилуватися красою, пишнотою і багатством країни, тоді Вам варто замовити тури в ОАЕ – Об’єднані Арабські Емірати. На Вас очікують:

  • неймовірні пейзажі;
  • готелі класу люкс;
  • піщані береги;
  • чиста і прозора вода.

Особливості країни

Об’єднані Арабські Емірати включають в себе сім князівств: Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Аджман, Умм-Аль-Кувейн, Фуджейра, Рас-Аль-Хайма. В кожному із них форма влади абсолютна монархія.

Арабські Емірати, відпочинок асоціюються із кольорами веселки. Адже саме в Дубаї відкрито один із найбільших парків кольорів.

В Емірати приїздять не лише відпочивати, але й вирішувати комерційні питання. Адже тут доволі непогано розвинена нафтовидобувна і нафтогазова промисловості. А деякі поєднують відпочинок к ОАЕ і роботу. Теж виходить непогано.

Сусідніми державами Еміратів являються Саудівська Аравія, Катар, Султанат Оман. Столиця країни – м. Абу-Дабі.

Дарують Емірати відпочинок на узбережжях як Персидської, так і Оманської затоки. Їх берегова лінія протягнулась на 800км.

Емірати знаходяться в тропічному пустинному поясі. Тому влітку в затінку температура досягає позначки +40ºС, а може і вище. В зимовий період вдень вона не опускається нижче +20ºС. Заморозків майже не буває. Хіба що в якості виключення. Саме тому в ОАЕ тури користуються великою популярністю весь рік.

Як правило, опади випадають в період листопад-травень. При чому вони не регулярні.

Якщо Ви проживаєте в Чернівцях, радимо звернутися в турагенство «Світ-тур». Тут Вас чекають гарячі тури в ОАЕ і не тільки. Оберіть відпочинок своєї мрії. Заходьте на сайт і оформляйте заявку не зволікаючи.