Конкретная країни Мальдіви

Про країну

Тури в Мальдіви користуються великим попитом серед населення. І не дивно. Адже вони мають унікальну місцевість. Країну створюють 1192 острови з архіпелагу Мальдів. Сюди відправляються поціновувачі тропічного раю. Адже тільки тут можна помилуватися бірюзовою лагуною, іскристими білими берегами, теплими водами океану. Крім того, країна багата на представників флори і фауни. Особливої уваги варта рослинність: тут можна зустріти кокосову пальму (символ країни), бамбук, мангові зарослі, евкаліпт, хлібне дерево.

Мальдіви розміщені на самому екваторі, що сприяє жаркому клімату протягом всього року. Тут можна зайнятися серфінгом і відеосерфінгом. Для цього заняття облаштовано цілі острови. Передбачено не лише серфінг для професіоналів, але й для новачків.

Не можна і не згадати про дайвінг, який дозволяє вільно ознайомитися із прекрасним світом під водою. Даний вид відпочинку було відкрито у 1970році.

Гарячі тури в Мальдіви пропонує жителям Чернівців туристичне агентство «Світ-тур». Відпочинок можна замовити уже сьогодні. Не відкладайте на завтра те, що зробить Вас по-справжньому щасливими.

Тури на Мальдіви передбачають відвідання архіпелагу, який знаходиться за 700 км. на південному заході від Шрі-Ланки. Загальна площа країни становить біля 90 тис. км2. Протяжність зі сходу на захід – 120км, а з півночі на південь – 820км.

Назва архіпелагу Maldives з’явилась завдяки палацу султана, що знаходиться на головному острові. В перекладі з санскриту «mahal» означає палац, а «diva» острів.

Відправляючись на Мальдіви в тур, не можна не дізнатися про клімат країни. Тут ніколи не буває холодно, адже це – екватор. Розрізняють такі види сезонів:

  1. Високий – він розпочинається в грудні і закінчується у березні. У цей період на Мальдівах сухо і безхмарно.
  2. Низький – його відкривають у квітні і він триває по жовтень місяць. Правда, у цей період можливий дощ. Але можете не турбуватися, земля після нього дуже швидко висихає і прогрівається.

Саме тому можна приїздити на відпочинок в Мальдіви в будь-який момент.

Путівка на Мальдіви – гарантія ідеального відпочинку. Пориньте у нього з головою.