тури в Індію

Про країну

Туризм в Індії різносторонній. Адже тут є джунглі, пустеля, палаци махараджей, звичайні халупи із очерету. Головною особливістю Індії є протиріччя:

  • засніжені Гімалаї і жаркі тропіки – Тібет;
  • священна річка Ганс і морські курорти;
  • тропічний ліс Західних Гат і безкрайні простори.

Навіть жителі країни такі різні: то суворі бізнесмени, то добрі і прості жебраки, жорстокі пуритани і величезні квартали «червоних ліхтарів».

Тури в Індію – це своєрідна подорож до музею під відкритим небом. Адже тут можна побачити відомі на весь світ архітектурні шедеври, старовину з тисячолітньою історією. Хочете дізнатися більше про історію жителів країни? Тоді рекомендуємо завітати до одного із багаточисленних музеїв. І все це на безкрайніх просторах Індії.

Якщо Ви плануєте відпочинок в Індії, тоді Вам варто детальніше ознайомитися із її географічним положенням. Вона розмістилася в більшій мірі на півострові Індостан, що на півдні Азії. Країни-сусіди: Китай, Бутан, Непал, Пакистан, М’янма, Народна Республіка Бангладеш.

Індія має вихід до Бенгальської затоки, Аравійського моря, Індійського океану. Можливо саме тому туристи стверджують, що Індія – відпочинок для усіх без винятку.

Якщо виміряти кордон країни по суходолу, то він складатиме біля 15 200км., а по морю – 6 083км. Особливо цікавим є те, що Індія як поздовж, так і в поперек має практично одинакові розміри – відповідно 3 220км і 2930км.

Загальна площа країни складає 3 287,3 км.

В Індії мусонний клімат. Тобто в країні різко змінюється вологість протягом року.

Розрізняють три типи сезонів в Індії. Починаючи з квітня і закінчуючи червнем розпочинається перший із них. В цей час повітря сухе і жарке. Другий сезон – з липня по вересень. Характеризується високим рівнем вологості і максимальної температури. І третій. Саме тоді Індія тури рекомендовані для відвідування. Це період з жовтня по травень. Адже саме в це час повітря сухе і холодне, що сприяє максимально комфортному відпочинку.

Не забувайте, що час подорожі залежить від місця прибуття. Адже не для кожного регіону температура однакова.

Зверніться до туристичного агентства «Світ-тур» в Чернівцях, і спеціалісти допоможуть Вам обрати правильний варіант.

Приємного Вам відпочинку.