Konkretnaya-krayini-Gretsiya

Про країну

Греція – країна, яка приваблює туристів своєю красою і яскравим сонцем 365 днів на рік. Що може бути краще, ніж блакитне море, пляж, ароматна кава, оригінальні будинки? Саме тому про відпочинок в Греції мріє кожен.

Як тільки заводиш мову про Грецію, відразу в уяві постають величні боги Олімпу, які були наділені неймовірною силою. Або гомерівські герої, філософи і мудреці, які розділили свої знання разом з нами.

Не можна не згадати і Олександра Македонського. Адже про його величний похід знає кожен українець. Відвідати місця його слави – це перейняти бойовий дух, зарядитись позитивом і енергією.

Греція розміщена на Балканському півострові, а також на островах, що прилягають до нього.

Тури в Грецію можуть пролягати через:

  • Болгарію;
  • Туреччину;
  • Албанію.

П’яту частину Греції займають острови. Спеціалісти нарахували їх біля двох тисяч. Берегова лінія розкинулась на 4 100 км. Країна має вихід до Середземного, Егейського та Іонічного морів.

Окремо варто сказати за острів Кріт. Його омиває Лівійське море (на півночі).

Афіни – столиця Греції. Тут проживає біля 3,2 мільйона людей.

Путівки в Грецію сьогодні доволі популярні. Це пов’язано з м’яким кліматом. Квіти і дерева взимку не перестають цвісти. Літом вологість мінімальна, повітря жарке і сухе.

Найкраще відпочивати на острівній частині країни. Це пояснюється морським бризом, що охолоджує повітря, на відміну від материка, де дуже спекотно.

Найкращий час для відпочинку в Греції – вересень і жовтень. Адже саме тоді можна отримати ідеальну засмагу на пляжах країни.

Купуйте гарячі тури в Грецію із Чернівців в туристичному агентстві «Світ-тур». І проведіть відпочинок на «Ура!».