Боротьба з селфі-залежністю туристів на ГОА

04.07.2018 By Новини Comments Off

На ГОА (штат Індії) рятувальна служба категорично налаштована проти селфі на окремих пляжах. Це пояснюється високим рівнем небезпеки туристів, які ганяються за гарними фото і не враховують ризик для свого життя. Про це заявила «34travel» із посиланням на NDTV.

Що спричинило запровадження заборони? Реальні випадки з летальними результатами. Дуже часто туристи фотографувалися у воді, коли надходила величезна хвиля. Люди просто не розраховували свої сили.

Повідомлення про заборону

Більш ніж 24 пляжі ГОА містять попередження «Селфі заборонено». На таких табличках зазначено номера телефонів рятувальників. Також на них можна знайти інформацію і про інші заборони, що були введені в даному штаті.

Під час мусонного періоду, що триває з червня по вересень включно, не рекомендується купатися у воді, ба навіть заходити у неї. Аби попередити такі випадки на пляжах цілодобово чергують рятувальні команди.

На яких пляжах дозволено фотографуватися

Вільні для селфі пляжі:

  • Арамболь;
  • Морджім;
  • Анджуна;
  • Вагатор.

Нажаль, сьогодні люди не звертають уваги на заборонні знаки і попередження. Вони крокують до власної смерті з фотоапаратом в руках і зовсім не думають про наслідки. І тільки відповідальне виконання обов’язків рятувальників допомагає рятувати життя туристів.

Бережіть себе і своє здоров’я.