100 нових готелів побудують в Туреччині

На побережжі Туреччини, в Стамбулі та Анталії, планується масштабне будівництво 92-х готелів. За попередніми даними Асоціації готельерів країни загальна кількість номерів у новобудовах перевищить п’ятнадцять тисяч! Інформація приголомшує не лише масштабами проекту, а й тим, що інвестори вже отримали дозвіл влади на його втілення в життя. За приблизними підрахунками на це приголомшливе будівництво буде витрачено близько 1,6 мільярдів турецьких лір.

Збільшення кількості готелів – необхідний крок, спричинений активізацією інтересу іноземців до курортів Туреччини. Нові готелі будуть зведені в 39-ти містах, проте переважна їх більшість зосередиться в Анталії та Стамбулі (десять та дев’ять відповідно). Несподівано, проте третім, за кількістю нових будівель для туристів стане Трабзон, що розташований на узбережжі Чорного моря (шість будівель).

Цікаво, що переважна більшість готелів буде відноситися до трьохзіркових, на відміну від раніше збудованих готелів на чотири та п’ять зірок, що переважали в Туреччині. Це зумовлено загальною економічною кризою в каїні та браком коштів.

Знавці відзначають, що зростання кількості готелів може призвести до перенасичення пропозицій. Проте, одночасно варто відзначити, що туристи від цього лише виграють, адже це призведе до зниження цін на відпочинок.