Отзывы

Добавляйте Ваши отзывы об отдыхе от " Свит-Тур"

Саша

Ми з чоловіком також користуємося послугами цієї турфірми, ДУЖЕ задоволені, завжди! Всім радимо!

DIANA

Ооо) вже двічі подорожували з цією фірмою - обидва рази дуже задоволені )))

Анатолій

Найкраща Турфирма міста Чернівці . Їхали від них разів 7 завжди все проходило на високому рівні і ціни дуже класні. Дівчата молодці ,так тримати...

Я радий за вас,у вас новий,

Я радий за вас,у вас новий, чудовий, комфортний офіс,персоналу побільшало. Молодці, так тримати.
А питаннячко таке. Скажіть будь-ласка процес відкриття шенген віз для чоловіків, терміни, порядок отримання і місце отримання на сьогоднішній час
Дякую,
Віталій.

Дякуємо!))

Дякуємо!)) Все залежить від посольства, в яке ви хочете подаватися. Дзвоніть на наші роб.телефони - 095 1888922, 096 1888922. Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!)

Єгипет

Ми протягом 8 днів відпочивали у Єгипті місто Шарм в готелі Tiran Island і залишились дуже задоволені) Туристичне агенство спрацювало на всі 200% відповідальний, турботливий та компетентний менеджер підібрала хороший за доступними цінами тур і як виявилось тур оператор а це Джоін Ап показав себе також не з гіршої сторони все було на вишому рівні. ПО приїзду нас зустріло тепле лагідне з вітерцем повітря, освіжаюче прозоре різнокольорове Червоне море привітний персонал в готелі смачна і ситна кухня розважальна програма від аніматорів і взагалі нам відпочинок вдався)! Весь цей позитив залежить лише від самих ТУРИСТІВ кожен сам робить собі відпочинок або гарним або поганим. Просто будьте щасливими від того що ви є там де когось немає!!!

Греция,Makryammos Bungalos,о.Тасос

Отдыхали на острове Тасос отель Макриамос с 31 мая по 10 июня.Погода первые 3 дня была немного прохладная,с 3,4 июня стало довольно тепло 27-30, вода в море стала теплая. Под конец отдыха даже жарковато было. Вход в море неглубокий,что очень удобно для детей.Очень белый песок. Большая и зеленая территория отеля, много цветов.
Разнообразие кухни удивило.Огромный выбор и очень вкусно.
В целом все остались довольны.

Свит-тур

Спасибо за комментарий.Очень рады что вы остались довольны.Есть много замечательных направлений по отдыху,которые будут интересны вам и вашим деткам.

Сомбреро счастья

10 стран за 10 дней, это-оптимальный вариант увидеть пятую часть всей европы за 10 дней. Тур с отличным подбором стран, профессионалами водителями и гидом Алексеем Каспруком. Монако, Венеция, Ницца, Барселона,Берн-это те города, которые хочется увидеть снова и снова и не умирать....10 дней пролетели незаметно, ощущения же останутся на всю жизнь. Гостиницы достаточно хорошего уровня, питание сытное и вкусное, осадок только остался от Падуи, где питание и интернет разочаровали( 4-7 евро), в остальных Hi-Fi бесплатный, подборка видеоматериалов и фильмов хорошего уровня, качественные и интересные экскурсоводы. Тур прошёл без сучка и задоринки...Побольше таких туров - побольше позитива и удовольствия от путешествия....

"Свит-тур" , Наталья

Мы рады что программа тура и посещаемые страны Вам понравились. Нам очень важно чтоб Вы остались с хорошими впечатлениями и не останавливались на этом . Впереди Вас ждет еще много интересного и удивительного. Вы планируйте, а мы Вам поможем осуществить Вашу взрослую сказку.

тур "Привабливий париж"

Я відпочивав в турі "Привабливий Париж" з3 по 8 січня 2013 р.,завдячуючи Світ-туру,
який любязно і без проволочек був мені наданий.Від львівського Аккорд-туру супроводжувала нас Ірина Соджак, водії Саша і Петро (рейс № 114). Від туру залишились чудові враження: від організації, від відношення до нас,від спілкування з групою. Цей різдвяний відпочинок нам вдалося пройти за графіком. Готелі були хорошого рівня,завтраки ситні, сервіс нормальний. Хочу відмітити, що багато в чому атмосфера нашого відпочинку залежала від Ірини. Вона молода, симпатична і, з повним правом можна стверджувати, що вона професійно підходить до виконання своїх об"овязків : тактовна, але може бути і наполегливою у випадках, які стосуються безпеки, пунктуальності та графіку. Мені дуже сподобалось як вона приготувала здому куттю і пригощала в автобусі на різдво всіх нас. Тому атмосфера в нашому тимчасовому колективі була дружньою і приємною.
Всі запропоновані факультативні екскурсії підібрані із знанням справи і кожний може обрати екскурсію за своїм смаком. Мені найбільш сподобалися : Пергамон,Лувр, Монмартр,Саксонська Швейцарія,"Пиво много не бывает", вільний день в Парижі. Незабутні для мене розповіді наших гідів: Алли в Берлині,Івана Івановича в Парижі, Герольда в Дрездені.
Щодо того, що автобусний маршрут е физично тяжким- це залежить від настрою людини і від цілей, які він собі намітив. Якщо ти за невеличку ціну бажаєшь ознайомитись з шедеврами світової культури, то кращого варіанту на цей момент не існує.
Неприємні моменти : в Парижі одну нашу одногрупницю обікрали на вулиці.
Недорахування: в Дрездені попали на вихідний день галереї.
Супер удача: в Парижі попали на день коли їхнє відвідування є безкоштовним.
Слід відмітити, що наши водіїї суперпрофесіонали і про них залишились найкращі спогади.
Спасибі Світ-туру і Аккорд-туру за професійний підхід до справи!
Аркадій,Чернівці

"Світ-тур" , Наталія

Дякуємо Вам за те, що поділилиь своїми враженнями від відпочинку. Здійснилась ще одна Ваша мрія.На цьому не зупиняйтесь. Є ще багато історичних,гарних місць в Європі. Ми вдячні Вам, що звернулись саме до нас і будем раді Вам завжди.